Праска MPM MZE-21
Фото 4 |
MPM MZE-21 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM MZE-21
Усі ціни 42 →Праска з парою Mpm Product MZE-21/N | 1 615 грн. |
Праска Mpm Product MZE-21/RS | 1 428 грн. |
Праска MPM MZE-21/NS | 1 353 грн. |
Утюг mpm mze-21/ns | 1 604 грн. |
Утюг с парой MPM MZE-21/RS | 1 359 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →