Електровикрутка MPT MCSD4006.3
Фото 4 |
MPT MCSD4006.3 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MCSD4006.3
Усі ціни 9 →Викрутка акумуляторна MPT MCSD4006.3 | 1 226 грн. |
Електровикрутка MPT MCSD-4006.3 | 1 152 грн. |
Електровикрутка акумуляторна MPT поворотна + 47 предметів (MCSD4006.3) | 1 226 грн. |
Викрутка акумуляторна MPT GM поворотна 4V, Li-ion, 1.5 Ач, 250 об/хв, 3.5 | 1 226 грн. |
Викрутка поворотна акумуляторна MPT, 4 V Li-ion, 1.5 Ач, 250 об/хв, 3.5 Нм | 1 287 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації MPT MCSD4006.3
Ціни на MPT MCSD4006.3 |
---|---|---|---|---|
MPT MCSD4006.3 | від 1 140 грн. | 9 пропозицій | ||
MPT MCSD4006.1 | від 717 грн. | 8 пропозицій | ||
MPT MCSD4006.2 | від 850 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →