Дриль-шурупокрут MPT MED3006
Відео 2Фото 8 |
MPT MED3006 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MED3006
Усі ціни 9 →Дриль-шуруповерт MPT MED3006 | 1 361 грн. |
Дриль MPT MED3006 | 1 279 грн. |
Дриль-шурупокрут MPT 300 Вт (MED3006) | 1 245 грн. |
Дрель - шуруповерт MPT GM 10 мм, 300 Вт, 750 об/хв, метал. самозажимний па | 1 361 грн. |
Дриль-шуруповерт MPT 10 мм 300 Вт 0-750 об/хв LED підсвічування. Red (MED3 | 1 429 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →