Дриль MPT MDCD2605
MPT MDCD2605 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MDCD2605
Установка алмазного буріння MPT MDCD2605 | 22 749 грн. |
Дрель алмазного буріння MPT GM 260 мм, 4000 Вт (Арт.: MDCD2605) | 24 201 грн. |
Дриль алмазного буріння MPT PROFI, 260 мм, 4000 Вт, 750 об/хв. Red (MDCD26 | 24 201 грн. |
Дриль алмазного буріння MPT PROFI 260 мм 4000 Вт 750 об/хв MDCD2605 | 24 199 грн. |
Дриль алмазного буріння МРТ PROFI 260 мм 4000 Вт 750 об/хв MDCD2605 | 24 201 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →