Шурупокрут Bosch GDR 120-LI Professional 06019F0000
Відео 14Фото 8 |
Bosch GDR 120-LI Professional 06019F0000 |
|
Малогабаритний ударний гайковерт-шурупокрут з акумуляторним живленням від одного з провідних світових виробників ручного електроінструменту — компанії Bosch. Це модель призначена для професійного використання, вона здатна розвивати вражаючий крутний момент до 100 Нм (в ударному режимі). Особливістю інструменту є наявність двох швидкісних режимів, забезпечених роботою довговічного металевого планетарного редуктора.
Перший режим має обмеження швидкості обертання до 1900 об/хв і призначений для роботи з кріпленнями (болти, гайки, гвинти, шурупи тощо). Причому, на відміну від звичайних гайко - або дамських сумочок, процес закручування ділиться на два етапи — плавне загвинчування і ударне затягування, при якому крутний момент зростає при збільшенні опору. Максимальний крутний момент досягається через 6-9 секунд.
Другий режим розкручує патрон шестигранник (стандартне посадкове місце 1/4 ") до 2600 об/хв. Він необхідний для роботи зі свердлами. В ударному гайковерти-шурупокруті Bosch GDR 120-LI реалізовано плавне електронне управління швидкістю обертання патрона. Вона залежить від сили натискання на курок-вимикач. Також є ефективний гальма патрона і тепловий захист від перегріву. Інструмент невеликий по габаритах, що дозволяє працювати у важкодоступних місцях. Він добре збалансований і, завдяки м'якою гумовою накладці Soft Grip, зручно і надійно сидить в руці. Передбачена сумісність з акумуляторними батареями з номінальною напругою 10,8 і 12 В. в комплект поставки батареї та зарядний пристрій не входять.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GDR 120-LI Professional 06019F0000
Усі ціни 30 →Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch GDR 120-LI Profession БЕЗ АККУМУЛЯТ | 2 499 грн. |
Акумуляторний ударний гайкокрут Bosch GDR 120-LI без акб 06019F0000 | 3 062 грн. |
Гайковерт ударный аккумуляторный Bosch Professional GDR 120-LI без акб и з | 3 062 грн. |
Акумуляторний ударний Гайковерт Bosch GDR 120-LI (12 В, без АКБ) (06019F00 | 3 062 грн. |
Гайковерт ударний Bosch GDR 120-LI (06019F0000) 0.601.9F0.000 | 3 062 грн. |
0 1 1 2 |
Ручний акумуляторний гайковерт потрібен там, де не впораються звичайні моделі. Я займаюся обслуговуванням і ремонтом торгового та складського холодильного обладнання, і в практиці часто зустрічаються моменти з різьбовими з'єднаннями, які можна вирішити двома шляхами: за допомогою ударного гайко-шурупокрута або за допомогою тривалого "сексу" і такої матері) Коротше, корисний інструмент, що за півроку використання зарекомендував себе гідно. Інструмент невеликий, особливо в довжину, що дає змогу забратися в такі місця, куди звичайний шурупокрут із патроном не помістився б у принципі. А це, між іншим, у моїй роботі важливий момент, і він економить багато часу та нервових клітин. При цьому потужності і моменту, що крутить, у нього дуже багато, тут вже ударний механізм допомагає знатно. Важливий момент не надто захоплюватися, бо можна шурупу голову відвернути або різьблення зірвати. Регулювання моменту затягування тут немає і все залежить від людини, яка виконує затяжку. Добре справляється із шурупами до М10 та гайками до М12 включно. Працює цей апарат з насадками, бітами та свердлами під шестигранник на чверть дюйма. Розмір поширений, під нього випускається все, що завгодно, проблем з доступністю або цінами ніяких. Ще їм можна непогано свердлити. На другій швидкості (до 1300 об/хв) у твердих матеріалах добре працюють свердла до 6-7 мм, далі потрібно перемикатися на першу (до 400 об/хв). У комплекті покладається два акумулятори, швидкий фірмовий зарядник (реально швидкий всього за півтори години повну ємність відновлює) і валізу, куди все це господарство акуратно пакується. Два роки гарантії також на дорозі не валяються. Дорогий. Для ефективної роботи потрібна навичка. Не є універсальним у роботі з інструментом. |
Модификації Bosch GDR 120-LI Professional 06019F0000
Ціни на Bosch GDR 120-LI Professional 06019F0000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDR 120-LI Professional 06019F0005 | від 4 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GDR 120-LI Professional 06019F0001 | від 4 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch GDR 120-LI Professional 06019F0000 | від 2 499 грн. | 30 пропозицій |