Дриль Bosch GSB 600 Professional 06011A0320
Відео 2Фото 15 |
Bosch GSB 600 Professional 06011A0320 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSB 600 Professional 06011A0320
Усі ціни 18 →Ударная дрель Bosch GSB 600 06011A0320 | 1 999 грн. |
Ударний дриль Bosch GSB 600 Professional 06011A0320 | 1 852 грн. |
Дрель ударная Bosch Professional GSB 600 06011A0320 | 2 058 грн. |
Ударний дриль Bosch GSB 600 06011A0320 | 2 058 грн. |
Дриль ударний BOSCH Professional GSB 600, 600Вт (0.601.1A0.320) | 2 058 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →