Плиткоріз MPT MMC4SA-ECO
Фото 9 |
MPT MMC4SA-ECO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MMC4SA-ECO
Усі ціни 7 →Монтажна пилка MPT MMC4SA-ECO | 1 646 грн. |
Пила циркулярна для мармуру MPT Profi 1200 Вт (MMC4SA-ECO) | 1 751 грн. |
Пила циркулярна для мармуру MPT GM 1200 Вт 110х20 мм 13000 об/хв (MMC4SA-E | 1 751 грн. |
Пила циркулярна для мармуру "MPT", 1200 Вт, 110х20 мм, 13000 об/хв. Black | 1 751 грн. |
Пила циркулярна для мрамору MPT 1200 Вт 110х20 мм 13000 об/хв MMC4SA-ECO | 1 749 грн. |
Пила циркулярна для мармуру МРТ 1200 Вт 110*20 мм 13000 об/хв MMC4SA-ECO | 1 751 грн. |
Пила циркулярна для мармуру MPT 1200 Вт 110х20 мм 13000 об/хв MMC4SA-ECO | 1 751 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →