Фрезер MPT MRU1203
Фото 4 |
MPT MRU1203 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MRU1203
Усі ціни 9 →Фрезерна машина MPT PROFI (MRU1203) | 5 760 грн. |
Фрезер MPT MRU1203 | 5 472 грн. |
Фрезер MPT Profi MRU1203 | 5 760 грн. |
Фрезерна машина MPT GM PROFI 1950 Вт, 5000-22000 об/хв, цанга 6-12 мм, хід | 5 760 грн. |
Машина фрезерна MPT PROFI, 1950 Вт, 5000-22000 об/хв, цанга 6-12 мм, хід ф | 5 760 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →