Ноутбук MSI Titan 18 HX A14VHG [18 HX A14VHG-066PL] (LTGMI18MSI002)
Відео 2Фото 19 | від 172 499 до 219 924 грн. Порівняти ціни 8 →2024 рікGT Titan (потужні ігрові)ігровийпродуктивнийUltra HD (4K)miniLED120 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 7Cyberpank 2077брендова акустикапідсвічуванняFaceIDхороший DCI-P3 Дисплей:18 ", 3840x2400 (16:10) Процесор:Core i9, 14900HX, 1.6 ГГц Відеокарта:RTX 4080 ОЗП:64 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 2048 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:3.6 кг |
Модифікації MSI Titan 18 HX A14VHG 1
Характеристики
MSI Titan 18 HX A14VHG [18 HX A14VHG-066PL] |
|
MSI ноутбуки з AI технологією автоматично підлаштовуються під потреби користувача, забезпечуючи вдосконалену продуктивність. AI Noise Cancellation Pro зберігає чистий звук у будь-якому середовищі.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MSI Titan 18 HX A14VHG [18 HX A14VHG-066PL]
Сортувати
MSI Titan 18HX A14VHG (A14VHG-066PL) | 172 499 грн. |
MSI Titan 18HX A14VHG (A14VHG-066PL) | 174 299 грн. |
MSI Titan 18 HX A14VHG A14VHG-066PL | 174 599 грн. |
MSI Titan 18 HX i9-14900HX/64/2TB/Win11 RTX4080 120Hz (Titan 18 HX | A14VH | 199 931 грн. |
MSI Titan 18HX A14VHG (A14VHG-066PL) | 174 299 грн. |
Ноутбук MSI Titan 18 HX i9-14900HX/64/2TB/Win11 RTX4080 120Hz (Titan 18 HX | 176 440 грн. |
MSI Titan 18HX A14VHG (A14VHG-066PL) A14VHG-066PL | 194 999 грн. |
Ноутбук MSI Titan 18 HX i9-14900HX/64/2TB/Win11 RTX4080 120Hz (Titan 18 HX | 219 924 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо