Ноутбук MSI Titan GT77HX 13VI [GT77HX 13VI-250PL]
Відео 1Фото 24 | від 165 050 до 204 830 грн. Порівняти ціни 9 →2023 рікGT Titan (потужні ігрові)ігровийпродуктивнийUltra HD (4K)miniLED144 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6ECyberpank 2077брендова акустикапідсвічуваннясканер відбитківFaceIDхороший DCI-P3 Дисплей:17.3 ", 3840x2160 (16:9) Процесор:Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц Відеокарта:RTX 4090 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 2048 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:3.3 кг |
Модифікації MSI Titan GT77HX 13VI 5
Характеристики
MSI Titan GT77HX 13VI [GT77HX 13VI-250PL] |
|
Механічна клавіатура Cherry MX Ultra Low Profile.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MSI Titan GT77HX 13VI [GT77HX 13VI-250PL]
Сортувати
MSI Titan GT77HX 13VI (GT77HX 13VI-250PL) | 168 099 грн. |
MSI Titan GT77HX 13VI GT77HX 13VI-250PL | 168 099 грн. |
MSI Titan GT77HX 13VI (GT77HX 13VI-250PL) | 168 099 грн. |
Ноутбук Msi Gaming GT77HX (GT77HX 13VI-250PL) | 189 084 грн. |
Ноутбук Msi Gaming GT77HX (GT77HX 13VI-250PL) | 188 348 грн. |
Ноутбук MSI GT77HX i9-13980HX/32 ГБ/2 ТБ/Win11 RTX4090 144 Гц (Titan | GT7 | 165 050 грн. |
MSI Titan GT77HX 13VI (GT77HX 13VI-250PL) GT77HX 13VI-250PL | 199 999 грн. |
MSI Titan GT77HX 13VI (GT77HX 13VI-250PL) | 168 099 грн. |
Ноутбук MSI GT77HX i9-13980HX/32GB/2TB/Win11 RTX4090 144Hz (Titan | GT77HX | 204 830 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо