Ноутбук MSI Titan GT77HX 13VH [GT77HX 13VH-049PL]
Відео 1Фото 24 | від 158 999 до 219 000 грн. Порівняти ціни 8 →2023 рікGT Titan (потужні ігрові)ігровийпродуктивнийUltra HD (4K)miniLED144 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6ECyberpank 2077брендова акустикапідсвічуваннясканер відбитківFaceIDхороший DCI-P3 Дисплей:17.3 ", 3840x2160 (16:9) Процесор:Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц Відеокарта:RTX 4080 ОЗП:64 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 2048 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:3.3 кг |
Модифікації MSI Titan GT77HX 13VH 2
Характеристики
MSI Titan GT77HX 13VH [GT77HX 13VH-049PL] |
|
Механічна клавіатура Cherry MX Ultra Low Profile.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MSI Titan GT77HX 13VH [GT77HX 13VH-049PL]
Сортувати
MSI Titan GT77HX 13VI (GT77HX 13VH-049PL) | 158 999 грн. |
MSI Titan GT77HX 13VI (GT77HX 13VH-049PL) | 219 000 грн. |
Ноутбук MSI Titan GT77HX 13VI (GT77HX 13VH-049PL) | 212 689 грн. |
MSI Titan GT77HX 13VI (GT77HX 13VH-049PL) | 158 999 грн. |
Ноутбук MSI GT77 i9-13980HX/64GB/2TB/Win11 RTX4080 144Hz GT77HX 13VH-049PL | 172 999 грн. |
MSI Titan GT77HX 13VI (GT77HX 13VH-049PL) GT77HX 13VH-049PL | 180 499 грн. |
Ноутбук MSI GT77 i9-13980HX/64GB/2TB/Win11 RTX4080 144Hz GT77HX 13VH-049PL | 181 650 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо