MSI Clutch GM08 (S12-0401810-CLA)
Відео 16Фото 5 |
MSI Clutch GM08 2020 рікClutch |
|
Ергономічна геймерська миша з симетричним дизайном пластикового корпусу, якісним оптичним сенсором, регульованим вагою і LED-підсвічуванням корпусу. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для користувачів, що віддають перевагу стильні і функціональні пристрої з яскравим зовнішнім дизайном. Корпус маніпулятора виготовлений з ударостійкого текстурованого ABS-пластику, його форма оптимальна для долонно або кігтєвого хвата користувачів з рукою середнього або великого розміру.
Мікроперемикачі ПКМ і ЛКМ мають вражаючий ресурс (понад 10 млн. кліків), а рифлені боковини в стилі «драконова луска» забезпечують відмінне зчеплення з поверхнею шкіри. Симетрична форма миші MSI Clutch GM08 дозволяє використовувати її як правою, так і лівою рукою. Обладнана якісним оптичним сенсором PixArt PAW 3519, підтримує швидке ступеневу зміна чутливості в межах від 200 до 3200 dpi. Гарантує бездоганно точне позиціонування курсору в будь-яких додатках і іграх популярних жанрів, включаючи FPS, RPG, RTS, MOBA. Вага миші легко налаштовується за допомогою системи тягарців. До персонального комп'ютера підключається USB-кабелем довжиною 1,8 м в нейлонову оплітку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Купити MSI Clutch GM08
Усі ціни 56 →MSI CLUTCH GM08 Black | 699 грн. |
Миша ігрова MSI Clutch GM08 (S12-0401800-CLA) | 699 грн. |
Миша Msi Clutch GM08 Gaming Mouse (S12-0401800-CLA) | 937 грн. |
Мишка Msi Clutch GM08 Gaming Mouse (S12-0401800-CLA) | 686 грн. |
Мышка MSI Clutch GM08 GAMING Mouse (S12-0401800-CLA) S12-0401800-CLA | 746 грн. |
1 1 2 0 |
через 5 місяців стало барахлити колесо Добре лежить у руці не знаю Pesnok: користуюся MSI Clutch GM08 кілька місяців |
Хороша мишка за таку ціну, недоліків за пів року використання не виявив, хіба що коліщатко не дуже приємно скріпить. Ціна, підсвічування, зручно лежить у руці, якість мишки. Коліщатко. Vlad Panchenko: користуюся MSI Clutch GM08 кілька місяців |
Жахлива модель для геймінгу, через два тижні почав свистіти коліщатко, лазер при різких рухах падає вниз Ціна, підсвічування Жахливий варіант, не купуйте, якщо хочете грати у шутери користуюся MSI Clutch GM08 менше місяця |