AOC GM500
Відео 8Фото 8 |
AOC GM500 |
|
Порівняно недорога та елегантна повнорозмірна геймерська миша з якісним оптичним сенсором, довговічними перемикачами, керованим RGB-підсвічуванням та кабельним USB-підключенням. Модель одягнена в стильний чорний пластиковий корпус із симетричним дизайном, який однаково оптимізований для використання правою та лівою рукою (бічні кнопки дублюються на обох гранях корпусу). Позиціонується як модель базової цінової категорії, що підходить для геймерів з великою/середньою долонею.
Миша AOC GM500 оснащена набором із семи кнопок, а також традиційним колесом прокручування. У кнопках ЛКМ та ПКМ використовуються довговічні японські перемикачі Omron. Оптичний сенсор PixArt 3325 забезпечує відмінну роздільну здатність (до 5000 dpi), яку можна міняти «на льоту» окремою кнопкою, розташованою під колесом прокручування. Подібний пристрій може бути хорошим вибором, у тому числі і для активного геймінгу. Підійде для роботи, яка потребує акуратного позиціонування курсору в додатках зі створення та обробки векторної або растрової графіки, 3D-моделей, мультимедійного контенту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AOC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AOC.
Купити AOC GM500
Усі ціни 23 →Мышь Aoc GM500 Rgb Usb Black (GM500DRBE) | 686 грн. |
Мишка Aoc GM500 Rgb Usb Black (GM500DRBE) | 716 грн. |
Мышка AOC GM500 игровая, 5000dpi., 8кн., RGB PMW3325 черная GM500DRBE | 658 грн. |
Миша AOC GM500 RGB USB Black GM500DRBE | 380 грн. |
Миша AOC GM500 RGB PMW3325 (GM500DRBE) | 799 грн. |
Велика, зручно лежить у руці, покриття софт тач, сенсор не зриває (гравши в Apex Legends), є утиліта де можна змінити налаштування клавіш, dpi та підсвітку. Чи потрібно ще щось для ведмедика навіть не знаю. Перемикачі Omron, сенсор PixArt 3325, наявність утиліти де можна налаштувати dpi, підсвітку під себе, та назначити функції для додаткових клавіат (наприклад перемикання треків чи зміна гучності), шнур у обплетенні. Можливе випадкове натискання додаткових клавіш, особливо з правого боку. gefest : користуюся AOC GM500 менше місяця |