Автомагнітола Cyclone MP-1083G BT
Cyclone MP-1083G BT
підсвічування зеленапідсвічування червона
Монтаж:1DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:45 Вт, 4 каналу
Панель:знімна
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:зелена
Всі характеристики
Характеристики MP-1083G BT
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cyclone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cyclone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cyclone MP-1083G BT
Усі ціни 12 →Автомагнитола Cyclone MP-1083G BT | 965 грн. |
Автомагнітола Cyclone MP-1083G BT | 899 грн. |
Cyclone Автомагнітола Cyclone MP-1083G BT | 899 грн. |
[:ru]Автомагнитола Cyclone MP-1083GBT[:ua]Автомагнітола Cyclone MP-1083GBT | 899 грн. |
Автомагнітола Cyclone MP 1083G BT (61581) | 899 грн. |
ще 7 пропозицій
anonim
6 квітня 2021, 20:02
Зависание на 10 секунде, в чем причина??? #
Музыка играет с USB флешки 10 секунд, а потом зависание на 10 секунде, помогает только отключение питания или вытаскивание флешки. В чём может быть причина?
Відеоогляди
Модификації Cyclone MP-1083G BT
Ціни на Cyclone MP-1083G BT |
---|---|---|---|---|
Cyclone MP-1083G BT | від 899 грн. | 12 пропозицій | ||
Cyclone MP-1083R BT | від 855 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →