Телевізор Mystery MTV-4350FST2 43 "
Фото 6 |
Mystery MTV-4350FST2 43 "
Екран:43 ", 1920x1080 пікс, 60 Гц
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV (Android AOSP), Wi-Fi, LAN
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Mystery MTV-4350FST2 43 "
Усі ціни 7 →Mystery MTV-4350FST2 | 7 999 грн. |
Mystery MTV-4350FST2 | 7 999 грн. |
Телевізор Mystery MTV-4350FST2 | 7 999 грн. |
Телевізор Mystery MTV-4350FST2 | 8 749 грн. |
Телевізор Mystery MTV-4350FST2 | 8 300 грн. |
Телевізор Mystery MTV-4350FST2 | 8 782 грн. |
Телевизор MYSTERY MTV-4350FST2 | 7 750 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →