Телевізор Mystery MTV-2450HST2 24 "
Mystery MTV-2450HST2 24 "
2020 рік
Екран:24 ", 1366x768 пікс, 60 Гц
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV (Android AOSP), Wi-Fi, LAN
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Mystery MTV-2450HST2 24 "
Усі ціни 40 →Телевізор Mystery MTV-2450HST2 | 4 167 грн. |
Телевізор Mystery MTV-2450HST2 LED | 4 499 грн. |
Телевізор Mystery MTV-2450HST2 | 4 499 грн. |
Телевизор Mystery MTV-2450HST2 | 4 529 грн. |
Телевізор Mystery MTV-2450HST2 | 4 176 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →