Телевізор Mystery MTV-4360FST2 43 "
Фото 8 |
Mystery MTV-4360FST2 43 "
2022 рік
Екран:43 ", 1920x1080 пікс, 60 Гц
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV (Android AOSP), Wi-Fi, LAN
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Mystery MTV-4360FST2 43 "
Усі ціни 42 →Телевізор Mystery MTV-4360FST2 | 7 596 грн. |
Телевізор Mystery MTV-4360FST2 LED | 7 999 грн. |
Телевизор Mystery MTV-4360FST2 LED | 8 003 грн. |
Телевізор Mystery MTV-4360FST2 | 7 722 грн. |
Телевізор Mystery MTV-4360FST2 | 7 611 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →