Садова повітродувка-пилосос NAC VBE320-FS-J
NAC VBE320-FS-J |
|
VBE320-FS-J не має регулювання потужності; VBE320-AS-J має регульовану швидкість повітряного потоку (160 – 250 км/год).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NAC VBE320-FS-J
Усі ціни 8 →Садовий пилосос-повітродувка NAC VBE320-FS-J | 1 795 грн. |
Садовий пилосос NAC з подрібнювачем 3200 Вт VBE320-FS-J | 3 305 грн. |
Садовый пылесос-воздуходувка NAC VBE320-FS-J | 1 791 грн. |
Садовый пылесос-воздуходувка NAC VBE320-FS-J | 1 785 грн. |
Садовий пилосос-повітродувка NAC 3200W VBE320-FS-J | 2 327 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →