Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Мангали та грилі   /   Napoleon

Мангал / гриль Napoleon Freestyle 425 (F425PGT-DE)

Фото - Мангал / гриль Napoleon Freestyle 425
Відео 1Фото 13
Napoleon Freestyle 425
Тип
гриль BBQ
Паливо (джерело)
газ
Конструкція
стаціонарна
Основних пальників / конфорок
4 шт.
Потужність пальників
13.6 кВт
Робоча поверхня
600х450 мм
Функції та можливості
вбудований термометр
верхня решітка (для овочів)
автопідпал
колеса для транспортування
місце для дрів / балона
Комплектація
решітка
боковий столик
Форма
прямокутна
Висота
1160 мм
Розміри (ШхД)
640х1320 мм
Офіційний сайт
napoleon.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2022
Маркування виробника
F425PGT-DE

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Napoleon 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Napoleon.

Купити Napoleon Freestyle 425

Усі ціни 10 →

Газовый гриль Napoleon Freestyle 425 F425PGT-RU

Газовый гриль Napoleon Freestyle 425 F425PGT-RU - это уникальное предложение от производителя Napoleon, адресованное людям, к... щеоторые ценят сочетание высочайшего качества изготовления и непревзойденной функциональности.
Kitchen.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
42 990 грн.

Гриль газовий мобільний Napoleon Freestyle 425 (F425PGT-DE)

Компактний газовий гриль Napoleon Freestyle 425 (F425PGT-DE) — мобільне рішення для якісного барбекю: чотири нержавіючі пални... щеки забезпечують рівномірний розподіл тепла та точне регулювання температури, запалювання JETFIRE миттєво підпалює кожен пальник, а емальовані чавунні решітки з порцеляною дають відмінну теплову інерцію й виразну карамелізацію продуктів; відлите алюмінієве дно створює
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись

Гриль газовий Napoleon Freestyle 425 PGT (F425PGT-UA)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
36 540 грн.

Газовый гриль Napoleon Freestyle 425 F425SBPGT-UA

Газовый гриль Napoleon Freestyle 425 F425SBPGT-UA - это уникальное предложение от производителя Napoleon, адресованное людям,... щекоторые ценят сочетание высочайшего качества изготовления и непревзойденной функциональности.
Kitchen.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
48 990 грн.

Гриль газовий мобільний Napoleon Freestyle 425 (F425PGT-DE)

Компактний газовий гриль Napoleon Freestyle 425 (F425PGT-DE) — мобільне рішення для якісного барбекю: чотири нержавіючі пални... щеки забезпечують рівномірний розподіл тепла та точне регулювання температури, запалювання JETFIRE миттєво підпалює кожен пальник, а емальовані чавунні решітки з порцеляною дають відмінну теплову інерцію й виразну карамелізацію продуктів; відлите алюмінієве дно створює
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
42 997 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Napoleon Freestyle 425

Відеоогляди