Мангал / барбекю Napoleon Rogue XT 425 SIB (RXT425SIBPSS)
Відео 2Фото 12 |
Napoleon Rogue XT 425 SIB |
|
Гриль з бічної складається полицею, бічній конфоркою, дворівневими аромапластинами, редуктором під балон. Додатковий піддон дозволяє готувати на вугіллі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Napoleon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Napoleon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Napoleon Rogue XT 425 SIB
Napoleon Rogue XT 425 stainless steel (RXT425SIBPSS1PL) | 53 360 грн. |
Газовий гриль Napoleon Rogue XT 425, RXT425SIBPSS-1 | 61 980 грн. |
Газовий гриль Napoleon Rogue XT 425 (RXT425SIBPSS-1-RU) | 61 980 грн. |
Газовий гриль Napoleon Rogue XT425 (RXT425SIBPSS-1) | 61 980 грн. |
Відеоогляди