Мангал / барбекю Napoleon Rodeo PRO (PRO22K-LEG-2)
Відео 4Фото 9 |
Napoleon Rodeo PRO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Napoleon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Napoleon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Napoleon Rodeo PRO
Комплект Napoleon для угольного гриля PRO22K-LEG-2-PAKET | 29 340 грн. |
Угольный гриль Napoleon Rodeo Pro 57 см PRO22K-LEG-2 | 17 592 грн. |
Вугільний гриль 57 см Napoleon Rodeo Pro PRO22K-LEG-2 | 21 990 грн. |
Вугільний гриль Napoleon Pro 57 см (PRO22K-LEG-2) | 17 592 грн. |
Гриль угольный Napoleon PRO22K-LEG-2 | 17 592 грн. |
Відеоогляди