Мангал / барбекю Napoleon Rodeo PRO Cart
Відео 5Фото 8 |
Napoleon Rodeo PRO Cart |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Napoleon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Napoleon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Napoleon Rodeo PRO Cart
Гриль угольный Napoleon PRO22K-CART-2 | 24 000 грн. |
Угольный гриль Napoleon Rodeo Pro Cart PRO22K-CART-2 | 24 000 грн. |
Вугільний гриль Napoleon Rodeo Pro Cart PRO22K-CART-2 | 30 000 грн. |
Вугільний гриль Napoleon Pro Cart 57 см (PRO22K-CART-2) | 24 000 грн. |
Вугільний гриль Rodeo Cart зі столиком Napoleon PRO22K-CART-2 | 30 000 грн. |
Відеоогляди