Корм для собак Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds 1.5 кг (NPSC45834)
Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds 1.5 kg
від 626 до 799 грн.
Закрити
Шапка
Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds 1.5 kg |
|
Беззерновий корм для собак дрібних та дуже дрібних порід (1 – 10 кг) з білим забарвленням шерсті. Розмір гранули 6 – 8 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Natures Protection 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Natures Protection.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds 1.5 кг
Усі ціни 8 →Сухий корм для собак Nature's Protection NP Superior Care White dogs Grain1.5 кг, основне годування, гіпоалергенний, харчова нестерпність, турбота про шкіру та шерсть, суперпреміум, Вік - для доросли... щех собак, маленька Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 626 грн. |
Корм Nature's Protection Superior Care White dogs Grain Free Salmon AdultNature's Protection Superior Care White Dogs Grain Free Salmon - це беззерновий корм супер-преміум класу для собак дрібних і... щедуже дрібних порід (1-10 кг) з білим забарвленням шерсті. Корм запобігає появі коричневих слідів навколо очей та рота від сліз і слини. Крім того, продукт не містить м'яса птиці і зерна, тому підходить для самих чутливих вихованців. У 80% собак очі сльозяться. Найбільше коричневих слізних плям можна побачити у собак зі світлою шерстю. Ось чому команда NATURE PROTECTION у співпраці з ветеринарами і дієтологами розробила новий продукт. Підходить для чутливих та аллергічних дом Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 514 Поскаржитись | 696 грн. |
Nature's Protection Сухий корм для собак Nature's Protection NP Superior C+ 19 грн бонус, 1.5 кг, основне годування, гіпоалергенний, харчова нестерпність, турбота про шкіру та шерсть, суперпреміум, В... щеік - для дорослих собак, маленька Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 626 грн. |
Сухий корм Nature's Protection Superior Care White Dogs 1,5 кг (NPSC45834) | 773 грн. | Продавець: ЕКСПЕРТПЕТ |
Сухий корм для собак Nature's Protection NP Superior Care White dogs Grain | 799 грн. | Продавець: Expert Market... |
ще 3 пропозиції
Серія Natures Protection Superior Care White CoatПорівняти в таблиці →
від 690 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 748 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, в составе: рис, жир птиці, ячмінь, ягнятина, олія, насіння льону, жом буряків, клас: суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, льон, клас: суперпреміум
від 5 255 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 113 грн.
ласощі, снеки, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, гіпоалергенний, в составе: м'ясо курки 44.5%, кролячі серця 25%, клас: суперпреміум
від 4 600 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах 35%, рис 26%, ячмінь, картопляний протеїн, жир птахів, клас: суперпреміум
від 646 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 170 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, гіпоалергенний, в составе: качка, клас: суперпреміум
від 2 032 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах 35%, рис 26%, ячмінь, картопляний протеїн, жир птахів, клас: суперпреміум
від 3 900 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 122 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, гіпоалергенний, в составе: риба 50.8%, кролячі вуха 38%, клас: суперпреміум
від 3 957 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, рис 26%, ячмінь, жир птиці, горох, рибне борошно, клас: суперпреміум
від 5 968 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 174 грн.
ласощі, палички, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 4 місяців, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 24%, картопляний крохмаль, перова мука, водорості, клас: суперпреміум
від 1 298 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, рис 26%, ячмінь, жир птиці, горох, рибне борошно, клас: суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 185 грн.
ласощі, палички, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: біла риба 24%, картопляна м'якоть, крохмаль, борошно з пір'я, горох, клас: суперпреміум
від 3 567 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, стерилізованим, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: біла риба 42%, рис 26%, ячмінь, жир птиці, горох, рибне борошно, клас: суперпреміум
від 230 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, в составе: рис, жир птиці, ячмінь, ягнятина, олія, насіння льону, жом буряків, клас: суперпреміум
від 3 910 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
Модификації Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds
Ціни на Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds |
---|---|---|---|---|
Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds 1.5 кг | від 626 грн. | 8 пропозицій | ||
Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds 10 кг | від 4 128 грн. | 3 пропозиції | ||
Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds 17 кг | від 5 621 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 730 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 620 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, в составе: борошно з лосося 14%, злаки, жири, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 713 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 613 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курятина 83%, індичатина 12%, качка 5%, злаки, жири, рибне борошно, овочі, клас: суперпреміум
від 619 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, картопля, гречка, яблуко, чебрець, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 744 грн.
сухий корм, 1.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, ячмінь, жир птиці, м'ясо ягняти, ізольят соєвого білка, клас: суперпреміум
від 586 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 685 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 630 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 606 грн.
сухий корм, 2.72 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 764 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 756 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: суперпреміум