Корм для собак Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds 10 кг (NPSC45835)
Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds 10 kg
від 4 128 до 4 587 грн.
Закрити
Шапка
Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds 10 kg |
|
Беззерновий корм для собак дрібних та дуже дрібних порід (1 – 10 кг) з білим забарвленням шерсті. Розмір гранули 6 – 8 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Natures Protection 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Natures Protection.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Natures Protection Superior Care White CoatПорівняти в таблиці →
від 690 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 748 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, в составе: рис, жир птиці, ячмінь, ягнятина, олія, насіння льону, жом буряків, клас: суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, льон, клас: суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 185 грн.
ласощі, палички, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: біла риба 24%, картопляна м'якоть, крохмаль, борошно з пір'я, горох, клас: суперпреміум
від 3 567 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, стерилізованим, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: біла риба 42%, рис 26%, ячмінь, жир птиці, горох, рибне борошно, клас: суперпреміум
від 230 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, в составе: рис, жир птиці, ячмінь, ягнятина, олія, насіння льону, жом буряків, клас: суперпреміум
від 3 910 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 5 621 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, картопля, батат, горох, жир, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 1 254 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, стерилізованим, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: біла риба 42%, рис 26%, ячмінь, жир птиці, горох, рибне борошно, клас: суперпреміум
від 626 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, буряк, олія, клас: суперпреміум
від 3 899 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 1 780 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, картопля, батат, горох, жир, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 683 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець 35%, картопля, горох, жир, жом буряків, лососева олія 1%, клас: суперпреміум
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, буряк, олія, клас: суперпреміум
від 4 232 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, картопля, батат, горох, жир, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 4 054 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець 35%, картопля, горох, жир, жом буряків, лососева олія 1%, клас: суперпреміум
від 4 128 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, буряк, олія, клас: суперпреміум
від 4 949 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 2 369 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для зубів, гіпоалергенний, в составе: 35% білок комах, картопляний жом, горох, жир птиці, жом буряків, клас: суперпреміум
Модификації Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds
Ціни на Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds |
---|---|---|---|---|
Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds 1.5 кг | від 626 грн. | 6 пропозицій | ||
Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds 10 кг | від 4 128 грн. | 2 пропозиції | ||
Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds 17 кг | від 5 621 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 980 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: рис 58%, лосось, тунець, олія, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 3 957 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, рис 26%, ячмінь, жир птиці, горох, рибне борошно, клас: суперпреміум
від 4 197 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 3 099 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 3 990 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, в составе: риба (10% лосось), бурякова пульпа, білок і жир риби, злаки, клас: суперпреміум
від 4 346 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, картопля, батат, горох, жир, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 4 198 грн.
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 3 720 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: курица 19%, мука курицы 19%, рис, картофель, жиры, мука рыбы, травы, клас: суперпреміум
від 3 150 грн.
сухий корм, 13 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: суперпреміум
від 5 060 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, м’ясо лосося, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 600 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах 35%, рис 26%, ячмінь, картопляний протеїн, жир птахів, клас: суперпреміум