Рушникосушарка Navin Loft 500x800 00-043050-5080
Фото 4 | від 7 375 до 8 390 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:водяна, драбинка підключення:нижнє (вертикальне) Потужність:360 Вт |
Модифікації Navin Loft 3
Характеристики
Navin Loft 500x800 00-043050-5080 |
|
Товщина стінки перемичок рушникосушки становить 1.5 мм, а бічних колекторів 2 мм.Ступінь захисту: IP44.
Підключення до мережі з лівого боку. Рушникосушарка зроблена з нержавіючої сталі AISI 304 (модель в кольорі хром) або вуглецевої сталі (модель в білому кольорі).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Navin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Navin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Navin Loft 500x800 00-043050-5080
Сортувати
Полотенцесушитель Loft 500х800 00-043050-5080 | 8 390 грн. |
Рушникосушарка водяна Navin Loft 500х800 хром 00-043050-5080 | 7 375 грн. |
Водяна рушникосушарка NAVIN LOFT 500х800 (00-043050-5080) | 8 390 грн. |
Рушникосушка водяна NAVIN Loft 500х800 нержавіюча сталь 00-043050-5080 | 8 390 грн. |
Navin Рушникосушка Loft 500х800 00-043050-5080 | 8 390 грн. |
Закрити
Рекомендуємо