Рушникосушарка Navin Omega E R Sensor 530x600
Фото 8 | від 2 202 до 4 295 грн. Порівняти ціни 35 → |
Модифікації Navin Omega E 8
Характеристики
Navin Omega E R Sensor 530x600 |
|
Товщина стінки труби: 2 мм, перемичок: 1.5 мм. Ступінь захисту: IP44
Рушникосушарка може продаватися з терморегулятором або без нього. Підключення до мережі з лівого боку
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Navin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Navin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Navin Omega E R Sensor 530x600
Колір:
Сортувати
Рушникосушарка електрична Navin Омега 530х600 10-015033-5360 правий | 4 090 грн. |
Полотенцесушитель Омега 530х600 Sensor правый с таймером 10-015033-5360 | 4 090 грн. |
Navin Navin Омега 530х600 Sensor (10-015033-5360) 10-015033-5360 | 4 090 грн. |
Електрична рушникосушка Navin Омега 530x600 Sensor П 10-015033-5360 | 4 090 грн. |
Navin Рушникосушарка електрична Navin Омега 530х600 Sensor права з таймеро | 4 090 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо