ЖК-панель NEC E507Q 50 " (60004548)
Фото 6 |
NEC E507Q 50 "
43 "50 "
Діагональ:50 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити NEC E507Q 50 "
Монітор Nec E507Q (60004548) | 32 620 грн. |
Монитор Nec E507Q (60004548) | 32 620 грн. |
NEC MultiSync E507Q (60004548) | 33 660 грн. |
Монітор NEC MultiSync E507Q (60004548) | 42 032 грн. |
Модификації NEC E507Q
Ціни на NEC E507Q |
---|---|---|---|---|
NEC E437Q 43 " | від 28 077 грн. | 3 пропозиції | ||
NEC E507Q 50 " | від 32 620 грн. | 4 пропозиції |