MIDI-клавіатура Nektar Impact GX49
Відео 26 |
Nektar Impact GX49 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nektar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nektar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Nektar ImpactПорівняти в таблиці →
від 5 249 грн.
клавіші: 25 шт, повнорозмірні, акт. механіка, USB type B, вхід на педаль, 476x69x267 мм, 1.8 кг
від 5 699 грн.
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, 803x70x197 мм, 2.2 кг
від 13 599 грн.
клавіші: 88 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 1345x80x230 мм, 8.2 кг
від 7 799 грн.
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 805x72x230 мм, 54 кг
від 9 899 грн.
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 965x72x230 мм, 5 кг
від 3 099 грн.
клавіші: 25 шт, малорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, 390x32x115 мм, 0.49 кг
від 5 999 грн.
клавіші: 25 шт, малорозмірні, акт. механіка, USB type B, вхід на педаль, арпеджіатор, 390x38x185 мм, 1 кг
від 5 616 грн.
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, 965x76x200 мм, 2.72 кг
від 15 999 грн.
клавіші: 88 шт, повнорозмірні, акт. механіка, USB type B, вхід на педаль, 1276x89x279 мм, 8.16 кг
від 9 699 грн.
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, USB type B, вхід на педаль, 965x76x267 мм, 4.9 кг
від 7 899 грн.
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, USB type B, вхід на педаль, 803x76x267 мм, 4.2 кг
Відеоогляди
Testing Nektar Impact GX 49 - Indonesia
5 жовтня 201612 888 переглядів
Миди-клавиатуры Nektar Impact GX61 и GX49 (USB/MIDI контроллер)
22 лютого 202042 158 переглядів
Миди-клавиатуры Nektar Impact GX61 и GX49
12 жовтня 20201 168 переглядів
Nektar Gx49 Ki Sasti Unboxing
31 грудня 20214 235 переглядів
Nektar Impact Gx49 Usb Midi Controller Box Review By Mux Sound
13 жовтня 2022161 перегляд
Unboxing #nektar IMPACT GX49 #presonus series E3.5 #XAMXB4C Audio Mixer | We Film Academy & Studio
18 липня 2022452 перегляда
Nektar Impact GX 49 - Unboxing & review | Best Midi keyboard | amazon | Mouna Ragam bgm | In Tamil |
11 червня 20202 177 переглядів
Behringer K2 Nektar GX49 Sony SRP-L300 E-MU 0404 Full Bucket Tricent | Industrial Electronic Music
31 серпня 2022289 переглядів
My new toy | Nektar Impact GX49 #short
26 жовтня 2021921 перегляд
Testing Nektar GX49 keyboard touch response with Dexed FREE fm synth | Downtempo Ambient Electronic
13 травня 2022351 перегляд
Ploytec PL2 synth Nektar GX49 controller Casio VL5 Zoom RFX2000 | Dark Ambient Electronic Music
19 вересня 2022133 перегляда
Nektar GX49 Steinberg CI1Only Free VST: FB-7999 Blamsoft VK-1 Dexed Syntronik - Ambient Electronic
13 січня 2022122 перегляда
Nektar IMPACT GX49 | Un Controlador Compacto y Poderoso -$120 | Superó mis expectativas | Bitwig
28 червня 202115 096 переглядів
Roland JU06 analog synth Nektar GX49 Sony SRP-L300 digital compressor Ultra DI20 | VaporWave Music
2 вересня 2022159 переглядів
Yamaha SY77 Sony SRP L300 Midiplus Studio 2 Nektar GX49 Audiosport Duo | Pregressive Ambient Music
10 червня 2022263 перегляда
Nektar GX49 Behringer BCN44 Ploytec Leukos PL2 Zoom RFX-2000 Alva Nanoface | Ambient Music
18 липня 2022140 переглядів
Nektar Impact GX49 Ploytec PL2 Leukos Casio VL5 Zoom RFX-2000 Korg M1 | Tribal Music by Vicherval
10 жовтня 2022171 перегляд
Nektar Impact Gx49 Usb Midi Controller Unboxing By Mux Sound
19 жовтня 2022354 перегляда
Unboxing || Nektar Impact GX 49 MIDI Keyboard
9 листопада 201758 473 перегляда
City of Stars on Nektar Impact GX49
22 червня 20223 806 переглядів
Nektar Impact GX49 USB MIDI Keyboard Controller - Unboxing & Review [Hindi]
7 січня 202015 244 перегляда
Unboxing Nektar Impact GX49 Midi Keyboard
27 жовтня 20218 208 переглядів
Nektar Impact GX49 VS Korg microKEY49 review
30 грудня 202039 297 переглядів
Behringer Neutron Nektar Impact GX49 Alva Nanoface Alesis 3630 ProSonus Eris Superteclados.com
12 квітня 20193 712 переглядів
NEKTAR IMPACT GX49 unboxing and testing
25 липня 202014 813 переглядів
Yamaha FB01 Nektar Impact GX49 Alesis MicroVerb4 Claroscuro Superteclados.com slow triphop chillout
8 листопада 201714 079 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 240 грн.
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, 812x94x244 мм, 2.75 кг
від 5 841 грн.
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, напівзважена, MIDI out, USB type B, вхід на педаль, 806x72x189 мм, 3.87 кг
від 6 239 грн.
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, напівзважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 860x74x189 мм, 4 кг
від 9 880 грн.
клавіші: 88 шт, повнорозмірні, акт. механіка, напівзважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 1378x73x216 мм, 6.2 кг
від 6 349 грн.
клавіші: 25 шт, повнорозмірні, акт. механіка, напівзважена, USB type B, вхід на педаль, арпеджіатор, 488x89x257 мм, 2.4 кг
від 4 590 грн.
клавіші: 32 шт, малорозмірні, акт. механіка, напівзважена, USB type B, вхід на педаль, арпеджіатор, 475x50x167 мм, 1.45 кг
від 4 540 грн.
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, напівзважена, USB type B, вхід на педаль
від 6 999 грн.
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, напівзважена, MIDI out, USB type B, вхід на педаль
від 4 499 грн.
клавіші: 32 шт, малорозмірні, акт. механіка, напівзважена, MIDI in, MIDI out, USB type B, вхід на педаль, арпеджіатор, 489x52x149 мм, 1.5 кг
від 4 176 грн.
клавіші: 37 шт, малорозмірні, акт. механіка, незважена, USB type B, вхід на педаль, Bluetooth, 565x54x139 мм, 1 кг
клавіші: 49 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 805x72x230 мм, 54 кг
клавіші: 61 шт, повнорозмірні, акт. механіка, незважена, MIDI out, USB type B, входи на педалі, 965x72x230 мм, 5 кг