MIDI-клавіатура Nektar Impact LX61 Plus
Відео 17 |
Nektar Impact LX61 Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nektar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nektar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nektar Impact LX61 Plus
Усі ціни 8 →MIDI-клавіатура Nektar Impact LX61+ | 9 828 грн. |
MIDI клавиатура Nektar Impact LX61+ | 9 828 грн. |
Nektar Impact LX61+ klawiatura sterująca | 11 760 грн. |
MIDI-клавиатура Nektar Impact LX61+ | 9 825 грн. |
MIDI-клавіатура Nektar Impact LX61+ | 9 699 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →