Біти / торцеві голівки NEO 06-011
NEO 06-011 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 06-011
Усі ціни 15 →Насадки NEO PH2 x 25 мм, 20 шт. 06-011 | 215 грн. |
Neo Tools 06-011 | 249 грн. |
Neo Tools PH2 x 25 мм, 20 шт. (06-011) | 215 грн. |
Neo Tools Neo Tools 06-011 | 215 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →