Сокира NEO 27-021 380 мм 0.8 кг
NEO 27-021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 27-021 380 мм 0.8 кг
Neo Tools 27-021 | 699 грн. |
Топор Topex 800 г, рукоятка из стекловолокна (05A201) | 553 грн. |
Сокира Topex 800 г, рукоятка из стекловолокна (05A201) | 692 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель 27-020 — загальна довжина 360 мм, вага 600 г
- Модель 27-021 — загальна довжина 380 мм, вага 800 г
- Модель 27-022 — загальна довжина 400 мм, вага 1000 г
Модификації NEO 27-021
Ціни на NEO 27-021 |
---|---|---|---|---|
NEO 27-020 360 мм 0.6 кг | від 425 грн. | 7 пропозицій | ||
NEO 27-021 380 мм 0.8 кг | від 553 грн. | 3 пропозиції | ||
NEO 27-022 400 мм 1 кг | від 550 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →