Ігровий роутер NETGEAR Nighthawk RAX43 (RAX43-100EUS)
Відео 1Фото 5 |
NETGEAR Nighthawk RAX43
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:3603 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 4 антен(и), незнімні
Оснащується трьохядерним процесором з частотою 1.5 ГГц, 512 ОЗП. Підтримка голосових асистентів і фірмового мобільного додатку для налаштування.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Nighthawk RAX43
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR Nighthawk RAX43
Усі ціни 7 →Маршрутизатор (точка доступу) Netgear Nighthawk Rax43 Ax4200 Wifi (RAX4310 | 14 965 грн. |
Netgear Nighthawk Rax43 Ax4200 Wifi (RAX43100EUS) | 14 600 грн. |
Netgear Nighthawk Rax43 Ax4200 Wifi (RAX43100EUS) | 14 965 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Netgear Nighthawk 5-Stream RAX43 (RAX43 | 16 627 грн. |
Netgear Nighthawk Rax43 Ax4200 Wifi (RAX43100EUS) | 15 330 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Netgear Nighthawk 5-Stream RAX43 (RAX43 | 16 651 грн. |
Беспроводной маршрутизатор (роутер) Netgear Nighthawk 5-Stream RAX43 (RAX4 | 16 657 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →