Ігровий роутер NETGEAR Nighthawk RAX70 (RAX70-100EUS)
Відео 4Фото 5 |
NETGEAR Nighthawk RAX70
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:600 Мбіт/с
5 ГГц:6000 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 6 антен(и), незнімні
Динамічно підлаштовуються сервіси QoS дозволяють досягти мінімальних затримок в стрімінгу і іграх. Клас швидкості AX6600. Два окремих діапазону на 5 ГГц. USB можна використовувати для медіа сервера.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Nighthawk RAX70
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR Nighthawk RAX70
Усі ціни 48 →Wi-Fi роутер NETGEAR RAX70 Nighthawk AX6600 (RAX70-100EUS) | 18 810 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi Netgear Nighthawk 8-Stream RAX70 (RAX70-100EUS) | 19 489 грн. |
Netgear RAX70 Маршрутизатор (RAX70-100EUS) RAX70-100EUS | 12 360 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi Netgear Nighthawk 8-Stream RAX70 (RAX70-100EUS) | 19 489 грн. |
Wi-Fi Роутер NETGEAR Nighthawk AX8 (RAX70) AX6600 WiFi 6, 4xGE LAN, 1xGE W | 16 574 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →