MESH система NETGEAR Orbi AX4200 (2-pack) (RBK752-100EUS)
Відео 10Фото 5 |
NETGEAR Orbi AX4200 (2-pack)
2 пристрої3 пристрої
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 3 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:600 Мбіт/с
5 ГГц:3600 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 6 антен(и), незнімні
Сателіт з артикулом RBS750 використовується як додатковий модуль до Mesh системі Orbi AX4200.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Orbi AX4200 (2-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR Orbi AX4200 (2-pack)
Усі ціни 7 →Бездротовий маршрутизатор (роутер) Netgear Orbi 6RBK752 AX4200 (2-pack) | 21 511 грн. |
Маршрутизатор (точка доступу) Netgear AX4200 2-pak (RBK752100EUS) | 20 992 грн. |
Netgear AX4200 2-pak (RBK752100EUS) | 20 480 грн. |
Netgear AX4200 2-pak (RBK752100EUS) | 20 992 грн. |
Netgear AX4200 2-pak (RBK752100EUS) | 21 504 грн. |
Беспроводной маршрутизатор (роутер) Netgear Orbi 6RBK752 AX4200 (2-pack) | 21 507 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Netgear Orbi 6RBK752 AX4200 (2-pack) | 21 501 грн. |
Відеоогляди
Модификації NETGEAR Orbi AX4200 (2-pack)
Ціни на NETGEAR Orbi AX4200 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
NETGEAR Orbi AX4200 (2-pack) | від 20 480 грн. | 7 пропозицій | ||
NETGEAR Orbi AX4200 (3-pack) | від 16 999 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →