MESH система NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (3-pack) (SXK80B3)
NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (3-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:1200 Мбіт/с
5 ГГц:4800 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 8 антен(и), незнімні
У комплектацію входить роутер та два сателіти.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (3-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (3-pack)
Маршрутизатор (точка доступу) Netgear Router Orbi Pro Sxk80B3 (Sxk80B3-100 | 65 600 грн. |
Netgear Router Orbi Pro Sxk80B3 (Sxk80B3-100Eus) (SXK80B3100EUS) | 64 000 грн. |
Netgear Router Orbi Pro Sxk80B3 (Sxk80B3-100Eus) (SXK80B3100EUS) | 65 600 грн. |
Netgear Router Orbi Pro Sxk80B3 (Sxk80B3-100Eus) (SXK80B3100EUS) | 67 200 грн. |
Відеоогляди
Модификації NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (3-pack)
Ціни на NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (3-pack) |
---|---|---|---|---|
NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (2-pack) | від 26 160 грн. | 7 пропозицій | ||
NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (3-pack) | від 64 000 грн. | 4 пропозиції | ||
NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 Router | від 9 621 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →