MESH система NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (2-pack) (SXK80)
NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (2-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/с, 2.5 Гбіт/с
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:1200 Мбіт/с
5 ГГц:4800 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 8 антен(и), незнімні
У комплектацію входить роутер та один сателіт.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (2-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (2-pack)
Усі ціни 7 →Маршрутизатор (точка доступу) Netgear Nowy Orbi Pro WiFi6 6600Mb/s ac/ax ( | 26 814 грн. |
Netgear Nowy Orbi Pro WiFi6 6600Mb/s ac/ax (SXK80) | 26 160 грн. |
Netgear Nowy Orbi Pro WiFi6 6600Mb/s ac/ax (SXK80) | 26 814 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Netgear Orbi Pro SXK80 (SXK80-100EUS) | 42 217 грн. |
Netgear Nowy Orbi Pro WiFi6 6600Mb/s ac/ax (SXK80) | 27 468 грн. |
Беспроводной маршрутизатор (роутер) Netgear Orbi Pro SXK80 (SXK80-100EUS) | 42 223 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Netgear Orbi Pro SXK80 (SXK80-100EUS) S | 42 227 грн. |
Відеоогляди
Модификації NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (2-pack)
Ціни на NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (2-pack) | від 26 160 грн. | 10 пропозицій | ||
NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (3-pack) | від 64 000 грн. | 4 пропозиції | ||
NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 Router | від 10 480 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →