MESH система NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (4-pack) (SXK80B4)
Товар застарів 80 754 грн. Тип пристрою: MESH система; У комплекті: 4 пристрої; WAN-порт: Ethernet (RJ45); Стандарти Wi-Fi: Wi-Fi 3 (802.11g); Wi-Fi 4 (802.11n); Wi-Fi 5 (802.11ac); Wi-Fi 6 (802.11ax); 2.4 ГГц; 5 ГГц; Макс. швидкість 2.4 ГГц (Мбіт/с): 1200; Макс. швидкість при 5 ГГц (Мбіт/с): 4800; Інтерфейси (для адаптерів): WAN: Кількість WAN портів: 1 порт |
NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (4-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:1200 Мбіт/с
5 ГГц:4800 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 8 антен(и), незнімні
У комплектацію входить роутер та два сателіти.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (4-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (4-pack)
Ціни на NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (4-pack) |
---|---|---|---|---|
NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (2-pack) | від 26 160 грн. | 10 пропозицій | ||
NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (3-pack) | від 64 000 грн. | 4 пропозиції | ||
NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 Router | від 10 480 грн. | 4 пропозиції |