ДБЖ NetPRO 11 10K 10000 ВА
NetPRO 11 10K 10000 ВА 6000 ВА10000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NetPRO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NetPRO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NetPRO 11 10K 10000 ВА
ИБП NetPRO 11 10K | 71 764 грн. |
Джерело безперебійного живлення NetPRO 11 10K (192V) | 47 005 грн. |
Источник бесперебойного питания NetPRO 11 10K (пустой) | 47 600 грн. |
ИБП Pulsar NetPRO 11 10K (с АКБ) 00-00011083 | 74 224 грн. |
ДБЖ NetPRO 11 10K (10 кВт) | 47 600 грн. |
Модификації NetPRO 11 10K
Ціни на NetPRO 11 10K |
---|---|---|---|---|
NetPRO 11 6K 6000 ВА | від 42 600 грн. | 4 пропозиції | ||
NetPRO 11 10K 10000 ВА | від 47 005 грн. | 5 пропозицій |