Душовий піддон New Trendy Ideo B-0318
Фото 4 |
New Trendy Ideo B-0318 |
|
Встановлюється на полістирол. Сифон набувається окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог New Trendy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі New Trendy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації New Trendy Ideo B-0318
Ціни на New Trendy Ideo B-0318 |
---|---|---|---|---|
New Trendy Ideo B-0318 | від 10 672 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy Ideo B-0319 | від 12 272 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy Ideo B-0322 | від 12 272 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy Ideo B-0325 | від 13 344 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy Ideo B-0323 | від 14 944 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →