Душовий піддон New Trendy Mori B-0436
Фото 8 |
New Trendy Mori B-0436 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог New Trendy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі New Trendy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити New Trendy Mori B-0436
Душовий піддон New Trendy Mori 120x90 см чорний (B-0406) B-0406 | 19 992 грн. |
Душовий піддон NEW TRENDY MORI 120x90x3,5 см, сірий RAL 7040 (B-0399) | 22 400 грн. |
Душовий піддон NEW TRENDY MORI 120x90x3,5 см, чорний RAL 9005 (B-0406) | 22 400 грн. |
Модификації New Trendy Mori B-0436
Ціни на New Trendy Mori B-0436 |
---|---|---|---|---|
New Trendy Mori B-0433 | від 19 200 грн. | 2 пропозиції | ||
New Trendy Mori B-0432 | від 18 944 грн. | 2 пропозиції | ||
New Trendy Mori B-0434 | від 20 272 грн. | 2 пропозиції | ||
New Trendy Mori B-0435 | від 21 072 грн. | 2 пропозиції | ||
New Trendy Mori B-0436 | від 19 992 грн. | 3 пропозиції | ||
New Trendy Mori B-0431 | від 24 816 грн. | 2 пропозиції | ||
New Trendy Mori B-0437 | від 25 616 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →