Душовий піддон New Trendy Maxima Ultra B-0334/L
Фото 3 | 10 144 грн. Купити! Душовий піддон NEW TRENDY MAXIMA ULTRA L 100x80x5,5 см (B-0334)Winco.com.uaЗ нами 1 рік (Львів) Поскаржитись |
New Trendy Maxima Ultra B-0334/L |
|
Сифон купується окремо. Панель до піддону купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог New Trendy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі New Trendy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації New Trendy Maxima Ultra B-0334/L
Ціни на New Trendy Maxima Ultra B-0334/L |
---|---|---|---|---|
New Trendy Maxima Ultra B-0334/L | від 10 144 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy Maxima Ultra B-0335/P | від 10 144 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy Maxima Ultra B-0336/L | від 12 272 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy Maxima Ultra B-0337/P | від 12 272 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →