Душовий піддон New Trendy Maxima Ultra B-0239/P
Фото 3 | 14 144 грн. Купити! Душовий піддон NEW TRENDY MAXIMA ULTRA R 120x85x5,5 см (B-0239)Winco.com.uaЗ нами 1 рік (Львів) Поскаржитись |
New Trendy Maxima Ultra B-0239/P |
|
Сифон набувається окремо. Встановлюється на покриття для підлоги.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог New Trendy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі New Trendy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації New Trendy Maxima Ultra B-0239/P
Ціни на New Trendy Maxima Ultra B-0239/P |
---|---|---|---|---|
New Trendy Maxima Ultra B-0146/L | від 12 800 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy Maxima Ultra B-0147/P | від 12 800 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy Maxima Ultra B-0238/L | від 14 144 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy Maxima Ultra B-0239/P | від 14 144 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →