Змішувач Newarc Silver 851571
Фото 2 |
Newarc Silver 851571 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Newarc 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Newarc.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Newarc Silver 851571
Усі ціни 9 →Змішувач для раковини прихованого монтажу Newarc Silver 851 578 золото 851 | 6 669 грн. |
Смеситель для умывальника скрытого монтажа NEWARC Silver 851571 | 6 279 грн. |
Змішувач для раковини NEWARC Silver (851578) встраиваемый, однорычажный, ц | 6 669 грн. |
Змішувач для раковини NEWARC Silver 851571 | 6 279 грн. |
Змішувач для раковини прихованого монтажу Newarc Silver вісімсот п'ятьдеся | 6 279 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →