Змішувач Newarc Aqua 941521
Newarc Aqua 941521 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Newarc 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Newarc.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Newarc Aqua 941521
Смеситель для умывальника NEWARC Aqua 941521W | 3 705 грн. |
Змішувач для раковини NEWARC Aqua (941521W) однорычажный, цвет белый | 3 705 грн. |
Смеситель для раковины Newarc Aqua черный (941521B) 941521B | 2 359 грн. |
Змішувач для умивальника чорний NEWARC Aqua 941521B | 3 293 грн. |
Змішувач для раковини Newarc Aqua 941521B чорний (25969) | 2 900 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →