Силова лава Newt NE-SK-0680
Newt NE-SK-0680 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Newt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Newt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Newt NE-SK-0680
для штанги з лавою Newt ProGym Plus | 7 335 грн. |
Скамья со стойкой для штанги Newt ProGym Plus | 6 975 грн. |
Лава Newt ProGym Plus зі стійкою для штанги (NE-SK-0680) | 7 335 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →