Автомагнітола Nextone MD-702
» Двухдиновая " Магнітола буквально за сущі копійки з великим екраном 7-дюймової розмірності по діагоналі, який обзавівся підтримкою сенсорного управління. Мультимедіа-програвач проявляє всеїдність до відомих аудіо-і відеоформатів файлів, робота пристрою налагоджена під керівництвом операційної системи Windows CE 6.0. Мобільні гаджети ззовні підключається до магнітоли по бездротовій мережі Bluetooth.
Також модель розжилася USB-портом на передній панелі корпусу, слотом під карти пам'яті microSD, AUX-входом, виносним USB для підзарядки смартфонів. На тильну сторону корпусу головного пристрою винесена пара лінійних аудіовиходів, з ними сусідять роз'єми для підключення камер фронтального і заднього огляду. Картинку з обох камер можна вивести прямо на екран медіа-ресивера, що зіграє на руку в режимі паркування. Nextone MD - 702 видає сумарну вихідну потужність 4х45 Вт, має 4 фіксованих передустановки звучання. Як бонус, до автомагнітоли додається мініатюрний пульт для зручності перемикання треків і регулювання гучності з заднього сидіння.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nextone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nextone.
Купити Nextone MD-702
Усі ціни 10 →Автомагнітола Nextone MD-702 | 2 049 грн. |
[:ua]Автомагнітола Nextone MD-702 з флешкою 32Gb[:ru]Автомагнитола Nextone | 2 021 грн. |
Автомагнітола Nextone MD 702 (63510) | 2 049 грн. |
[:ua]Автомагнітола Nextone MD-702[:ru]Автомагнитола Nextone MD-702[:] | 2 020 грн. |
Мультимедійний центр Nextone MD-702 7" TFT Wince 6.0 | 2 049 грн. |
Жахлива магнітола з дубовим екраном і відсутністю, здавалося б, елементарних промов. Вражень купа, але всі негативні, тому не хочу вдаватися до подробиць. Купувати не рекомендую. Нічого Наявність такого продукту, та ще й за такі гроші. Щоправда шкода людей, які віддають чималі тяжко зароблені гроші за таке дерьмо. Rt: користуюся Nextone MD-702 кілька місяців |
Не купуйте це! Є 701-й, краще. У 702-ї блютуз за фактом не робітник. Прошивок на ці магнітоли немає ніде. Ціна Bluetooth вмикається через пень-колоду. За замовчуванням вимкнено. І при втраті живлення постійно вимикатиметься. |