Об'єктив Nikon 20mm f/1.8 Z S Nikkor
Відео 3Фото 6 |
Nikon 20mm f/1.8 Z S Nikkor |
|
Світлосильний ширик з постійною фокусною відстанню 20 мм для гвардії повнокадрових бездзеркалок Nikon з байонетним кріпленням Z. У конструкції моделі застосовується оптична схема з 14 елементів в 11 групах. Три з них асферичні і ще трійця - з ED-скла (для коригування хроматичних аберацій). Вишенька на торті — антиблікове нанокристалічне покриття Nano Crystal Coat. Діафрагма у об'єктива 9-пелюсткова з округленим отвором, що дозволяє промальовувати ефектні обриси об'єктів в зоні розфокусування.
Також всередині корпусу Nikon Nikkor Z 20mm f / 1.8 S прихистився безшумний привод системи автоматичного наведення на різкість, який плавно і швидко чіпляє об'єкт зйомки з дистанції від 20 см і надійно утримує його у фокусі. Модель застосовується для пейзажної та архітектурної фото - і відеозйомки. На передній лінзі об'єктива передбачається різьблення під установку світлофільтру діаметром 77 мм Сам же ширик виконаний в корпусі з габаритними розмірами 85x109 мм і вагою трохи більше півкілограма.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Купити Nikon 20mm f/1.8 Z S Nikkor
Усі ціни 36 →Ширококутний об'єктив Nikon Z 20mm f/1.8 S (JMA104DA) | 34 530 грн. |
Nikon Z Nikkor 20mm f/1.8 S (JMA104DA) | 38 900 грн. |
Nikon Z NIKKOR 20mm f/1.8 S (JMA104DA) | 53 625 грн. |
Об'єктив Nikon Z Nikkor 20mm f/1.8 S (JMA104DA) | 39 639 грн. |
Объектив Nikon Z 20 mm f/1.8 S (JMA104DA) | 44 728 грн. |