Об'єктив Sigma 56mm f/1.4 Contemporary DC DN
Відео 2 |
Sigma 56mm f/1.4 Contemporary DC DN |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Купити Sigma 56mm f/1.4 Contemporary DC DN
Усі ціни 37 →Стандартний об'єктив Sigma AF 56mm f/1,4 DC DN | 15 010 грн. |
Sigma AF 56mm f/1,4 DC DN (for Micro 4/3) | 14 450 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Sigma Af 56mm f/1.4 Dc Dn (Sony) | 16 297 грн. |
Объектив для фотоаппарата Sigma Af 56mm f/1.4 Dc Dn (Sony) | 16 099 грн. |
Sigma 56mm f/1.4 DC DN Contemporary (MFT) | 15 518 грн. |
Скло купувалося спеціально під портрети + зйомка відео. Основна перевага над іншими схожими стеклами це ціна, і Боке + автофокус. Ціна начебто і не мала, але явно нижча від конкурентів. Для такого скла вона дуже приємна. Лінзи якісні, відмінний об'єм кадру, та супер м'яке боке. Єдино чого я звикав, це саме зайва м'якість кадру + контраст на світлі не високий. Але в лайтрумі правиться за хвилину, тож це не мінуси, а особливості об'єктиву. Об'єктив із хорошим автофокусом, він не елозить у пошуках, і дуже тихий. Для відео це топ. Вага помірна, для свого фокусного напевно навіть маленька. Але все одно, я бачив об'єктиви та легше. Загалом дуже гідне скло, люблю з ним працювати. Насамперед із-за боку. Робоча діафрагма на 1.8. На 1.4 теж можна знімати, але картинка дуже м'яка. Єдине чого не вистачає це додаткового коліщатка під налаштування. Було б дуже зручно. Чудове боці. м'яке та молочне. Ідеальне фокусне для портретів. Непоганий автофокус + тихий. Відносно компактний. Відмінно підходить для відеозйомки. Не погано знімає проти контрового світла. Гарна різкість. Не надто контрастний. Трохи віньєт по краях. kulchpavel: користуюся Sigma 56mm f/1.4 Contemporary DC DN кілька місяців |
Коли мова заходить про альтернативи «рідний» оптиці, тут як тут на арену виходить продукція японської марки Sigma. Власникам камер системи Micro 4/3 доведеться впору недорогий портретник Sigma 56mm f/1.4 DC DN Contemporary з розряду об'єктивів для всіх.
Світлосильна оптика
Беручи до уваги кроп-фактор бездзеркалок Micro 4/3, рівний двом, об'єктив забезпечує зйомку на еквівалентній фокусній відстані 112 мм У версії під «шеститисячну» лінійку бездзеркальних камер Sony він є майже еталонним портретником — 84 мм. Ще одна важлива «паспортна» цифра описує максимальну світлосилу об'єктива f/1.4. Повністю відкрита діафрагма виступає цілком робочої — Sigma 56mm f/1.4 DC DN Contemporary малює різку картинку по центру кадру зі злегка помітним віньєтуванням. Бритвенно різким зображення стає, якщо прикритися приблизно до f/4.
Мінімалізм
Об'єктив зібраний у компактному (67x60 мм) і легкому корпусі (280 г) в стилі «мінімалізм». Єдиний рухомий елемент на його «тілі» — широке кільце ручного фокусування. Це на випадок, якщо роботу автоматичної системи наведення на різкість необхідно підкоригувати. Бракує моделі тільки вбудованого стабілізатора. Втім, з огляду на цінник і неспішну манеру фотозйомки на об'єктив без стаб можна цілком обійтися.
Приємне боке
У конструкцію портретника впроваджена 9-пелюсткова діафрагма, забезпечує промальовування згладжених відблисків в зоні нерізкості. Як результат, об'єктив малює приємне оку боке. Вишенька на торті — ласий цінник моделі, завдяки чому у неї зовсім відсутні хоча б близькі по світлосилі і фокусної відстані конкуренти.