Бінокль Nikon Action EX 8x40 CF
Фото 4 |
Ширококутний бінокль із 8-кратним збільшенням зображення. Великі 40-мм об'єктиви, що збирають достатньо світла, і багатошарове покриття на лінзах, що просвітлює, забезпечують чіткість і контрастність картинки. Елементи призматичного блоку типу Porro виготовлені з барієвого крона. Корпус бінокля Nikon Action EX 8x40 CF виконаний із міцного композитного матеріалу. Він герметичний (виробник гарантує, що занурення на глибину до 1 м не завдасть приладу шкоди) та заповнений азотом для захисту від запотівання лінз при різких змінах температури та вологості навколишнього середовища.
Механізм зміни міжзіркової відстані (56 – 72 мм) та поворотно-висувні наочники дозволяють підібрати правильне розташування бінокля щодо очей, а за допомогою регульованого окуляра можна налаштувати діоптричну корекцію з урахуванням індивідуальних особливостей зору. Передбачена можливість встановлення приладу на штатив. У комплект входять чохол, ремінець для носіння бінокля на шиї та набір захисних кришок.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Купити Nikon Action EX 8x40 CF
Усі ціни 8 →Бінокль Nikon Action EX 8х40 CF | 7 622 грн. |
Бінокль Nikon Action EX 8x40 CF | 8 649 грн. |
Бінокль Nikon Action EX 8х40 CF | 7 612 грн. |
Бинокль Nikon Action EX 8х40 CF | 7 618 грн. |
Бінокль Nikon Action EX 8х40 CF | 8 217 грн. |