Бінокль Nikon Sportstar 8-24x25 Zoom (BAA870WA)
Фото 14 |
Nikon Sportstar 8-24x25 Zoom
Тип:універсальний
Кратність збільшення:24 x
Діаметр об'єктива:25 мм
Поле зору на 1 км:80 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro
Вага:305 г
Всі характеристики
Характеристики Sportstar 8-24x25 Zoom
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikon Sportstar 8-24x25 Zoom
Бинокль Nikon Sportstar Zoom 8-24x25 White (BAA870WB) | 8 051 грн. |
Бінокль Nikon Sportstar Zoom 8-24x25 Black (BAA870WA) | 8 481 грн. |
Бинокль Nikon Sportstar Zoom 8-24x25 Black (BAA870WA) | 8 487 грн. |
Бинокль Nikon Sportstar Zoom 8-24x25 Blue | 7 501 грн. |
Бінокль Nikon Sportstar Zoom 8-24x25 Black (BAA870WA) | 8 491 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →